STOGINĖ

Mokyklos kieme iškilo naujas statinys. Tai pakyla – scena – pavėsinė. Taip, tai daugiafunkcinis statinys kuris mums bus ir scena renginiams rengti ir pavėsinė poilsiui ir mažųjų mokinukų užsiėmimų vieta. Ir dar daug įvairių veiklų bus kurias tik sugalvosime.

Numatyta buvo įrengti tik dalį statinio, tik pakylą. Šiems darbams gavome paramą. Tai parama pagal 2021 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai programą. Konkrečiai pagal veiklos sritį ,,Kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams“. Dalį lėšų skyrė ir bendruomenė.

Kitų rėmėjų dėka ryžomės padaryti dar daugiau. Pavyko padaryti ir visas konstrukcijas, uždengti stogą. Taigi Žolinės šventės renginius jau ruošėme naujojoje scenoje. Gaila kad keletas rėmėjų paskutiniu metu persigalvojo ir nebeparėmė. Tikimės jų paramos ateityje. Nuoširdžiai dėkojame parėmusiems finansiškai. Dėkojame visiems prisidėjusiems darbu, idėjomis bei patarimais, tiesiog palaikymu kai kildavo nerimas kad nepavyks, nespėsime. Ačiū visiems.

Prisiminimui nuotraukos, įamžinusios darbų eigą, rezultatą.

Parašykite komentarą